Sprawdź nasz nowy system rabatowania! Dowiedz się więcej

Elementy złączne kwasoodporne / Stal kwasoodporna / Oferta DetalicznaKwasoodporne elementy złączne cechują się ponadprzeciętnymi właściwościami wytrzymałościowymi. Dzięki temu ich zakres zastosowania jest zdecydowanie szerszy od tradycyjnych modeli elementów złącznych, które nie zostały przystosowane do bezpośredniego i długotrwałego kontaktu z kwasami oraz zasadami. Funkcjonalne i wytrzymałe elementy złączne kwasoodporne stanowią idealne rozwiązanie dla wymagających, narażonych na intensywną eksploatację i ekstremalne warunki instalacji odpowiedzialnych za transport cieczy lub gazów. Poznaj propozycje, które czekają na Ciebie w Marketstal.pl.

DIN 7380 M5x20 A2 WKRĘT INOX

DIN 7380 M5x20 A2 WKRĘT INOX

Producent: Marketstal
Cena brutto: 2,20 zł (netto: 1,79 zł )
op=100szt
zobacz więcej
DIN 7380 M8x20 A2 WKRĘT INOX

DIN 7380 M8x20 A2 WKRĘT INOX

Producent: Marketstal
Cena brutto: 4,60 zł (netto: 3,74 zł )
op=10szt
zobacz więcej
DIN 7991 M5x20 A2 WKRĘT INOX

DIN 7991 M5x20 A2 WKRĘT INOX

Producent: Marketstal
Cena brutto: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
op=10szt
zobacz więcej
Śruba imbusowa M8x30 INOX DIN 912

Śruba imbusowa M8x30 INOX DIN 912

Producent: Marketstal
Cena brutto: 1,48 zł (netto: 1,20 zł )
szt.
zobacz więcej

Stal kwasoodporna – elementy złączne od Marketstal.pl najwyższa jakość w konkurencyjnych cenach

Elementy złączne kwasoodporne wykazują doskonałe właściwości antykorozyjne. Z powodzeniem mogą być one stosowane w wilgotnym środowisku. Elementy złączne kwasoodporne poddawane wielokrotnej obróbce i wzbogacone m.in. stopem chromu i niklu, przygotowane są na kontakt z kwasami oraz na wieloletnią eksploatację w mokrym, słonym środowisku. Bez obaw można używać ich w miejscach, gdzie występuje kontakt z substancjami chemicznymi. Idealnie więc sprawdzą się przy budowie elementów instalacji technicznych, zbiorników magazynowych, czy nawet przydomowych instalacji. Złączeń kwasoodpornych używa się także do produkcji maszyn produkujących farby oraz urządzeń dystrybuujących nawozy i detergenty – w rolnictwie czy ogrodnictwie. Cechują się korzystnym stosunkiem wagi, względem stopnia ich wytrzymałości. Pozwalają zatem na optymalizację wagi całych układów – co w wielu przypadkach może mieć szczególne znaczenie dla efektywności ich pracy. Elementy złączne kwasoodporne zapewniają także wysoką niezawodność połączenia, a tym samym bezpieczeństwo konstrukcji oraz oszczędności w środkach finansowych.

Szeroki asortyment hurtowni elementów złącznych kwasoodpornych Marketstal.pl, obejmuje różne rodzaje śrub nierdzewnych i kwasoodpornych. Przekonaj się o najwyższej jakości i specjalistycznemu wykonaniu artykułów.

 

Marketstal.pl sp z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium