Ponad 10 lat doświadczenia

Rabaty na kolejne zakupy

Transport standard gratis od 600 PLN

Transport gabaryt gratis od 7000 PLN

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Furtki ogrodzeniowe panelowe – do posesji i ogrodu

Panelowe furtki ogrodzeniowe to rozwiązania, po które coraz chętniej sięgają zarówno posiadacze domów jednorodzinnych, zarządcy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, właściciele działek rekreacyjnych, jak i osoby odpowiedzialne za obsługę terenów magazynów, fabryk, urzędów, szkół, a nawet przedszkoli.

Powodem takiego stanu rzeczy są przede wszystkim pozytywne aspekty wiążące się ze stosowaniem panelowych furtek ogrodzeniowych. Z jednej strony chodzi o czysty rachunek ekonomiczny. Te produkty są po prostu znacznie tańsze niż alternatywne sposoby. Z drugiej strony zapewniają cały wachlarz konkretnych korzyści - pożądanych przez osoby odpowiedzialne za ich instalację.

Korzyści płynące ze stosowania furtek panelowych

Do głównych zalet stosowania furtek ogrodzeniowych z paneli możemy zaliczyć:

  • atrakcyjną cenę zakupu – ich cena zazwyczaj nie przekracza nawet tysiąca złotych, co wskazuje, że są one jedynymi z najtańszych rozwiązań.

  • szeroki wybór - zarówno, jeśli chodzi o wymiary, jak i kolory, furtki do ogrodzeń oferują bardzo duży wachlarz możliwości. Można wybierać pośród wysokości 1,5 i 1,7 metra, grubości siatki 4 i 5 milimetrów, a także kolorów: grafitowego, czarnego, zielonego oraz brązowego.

  • trwałość na lata - większość furtek wykonywanych jest z solidnych materiałów, pokrywanych odpowiednią warstwą zabezpieczającej farby. To daje pewność, że ich użytkowanie będzie długie i bezproblemowe.

  • możliwości adaptacji – albowiem furtki idealne współgrają z panelami ogrodzeniowymi oraz bramami.

  • bardzo prosty montaż - podobnie, jak w przypadku wspomnianych już bram oraz całych ogrodzeń, instalacja furtek jest również wyjątkowo łatwa. W każdym zestawie znajdziesz furtkę z niezbędnymi słupkami, zamkami, klamkami oraz innymi elementami. Wystarczy zatem, że umieścisz ją we wcześniej odmierzonych i przygotowanych otworach oraz ustabilizujesz za pomocą betonu.

Wybierz, a następnie zamów furtkę, która wkomponuje się w otoczenie Twojej posesji lub całego terenu. Masz pytania? Nasz zespół dedykowanych ekspertów z przyjemnością pomoże Ci w doborze najlepszego rozwiązania!

 

 

Marketstal.pl sp z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium