Sprawdź nasz nowy system rabatowania! Dowiedz się więcej

Ceowniki stalowe półzamknięte ocynkowaneCeowniki półzamknięte ocynkowane mają uniwersalne zastosowanie. Ceowniki zawdzięczają swoją nazwę dzięki wygięciu w literę „C”. Ceowniki ocynkowane wykonane są z blachy cynkowanej ogniowo.

Cynkowanie ogniowe

Jest to jedna z popularniejszych metod cynkowania stali. Powłoka cynkowa powstała podczas cynkowania ogniowego jest gruba oraz odporna na korozję i wilgoć. Szacuje się, że materiał cynkowany ogniowo jest w stanie przetrwać nawet 100 lat. Cynkowanie ogniowe polega na zanurzeniu cynkowanego materiału w kąpieli cynkowej w temperaturze dochodzącej do 500 stopni Celsjusza. Zanim jednak przystąpimy do cynkowania ogniowego, należy wykonać czynności przygotowujące do procesu cynkowania. Powinniśmy odtłuścić powierzchnię ze wszelkich zanieczyszczeń, następnie poddać materiał procesowi trawienia, w wyniku którego usuwamy z powierzchni np. korozję. Ostatnim etapem jest topnikowanie – dzięki temu cynkowany materiał jest przygotowany na nadchodzące reakcje chemiczne, jakim zostanie poddany.

Stal cynkowana ogniowo charakteryzuje się wyjątkową odpornością i jest chętnie stosowana w wielu dziedzinach przemysłu. Stal ocynkowaną możemy znaleźć w przemyśle motoryzacyjnym, budowlanym czy elektrycznym.

 

Ceowniki półzamknięte ocynkowane z Marketstal.pl

Ceowniki ocynkowane, jakie znajdziesz w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości blachy cynkowanej ogniowo.

Jeśli jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia – skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz postaramy się pomóc w razie wątpliwości.

Przygotujemy dla Ciebie wycenę towaru i będziemy Ci towarzyszyć od momentu złożenia zamówienia aż po dostarczenie towaru we wskazane przez Ciebie miejsce.

 

Marketstal.pl sp z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium