Sprawdź nasz nowy system rabatowania! Dowiedz się więcej

Panele ogrodzeniowe 2D prostePanel ogrodzeniowy 2D 1230x2500mm 6/5/6 grafit

Panel ogrodzeniowy 2D 1230x2500mm 6/5/6 grafit

Producent: Marketstal
Cena brutto: 145,80 zł (netto: 118,54 zł )
Panel ogrodzeniowy 2D 1430x2500mm 6/5/6 grafit

Panel ogrodzeniowy 2D 1430x2500mm 6/5/6 grafit

Producent: Marketstal
Cena brutto: 159,69 zł (netto: 129,83 zł )
Panel ogrodzeniowy 2D 1630x2500mm 6/5/6 grafit

Panel ogrodzeniowy 2D 1630x2500mm 6/5/6 grafit

Producent: Marketstal
Cena brutto: 182,26 zł (netto: 148,18 zł )

Panele ogrodzeniowe ocynkowane i RAL

Panele ogrodzeniowe od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno pośród właścicieli domów jednorodzinnych, obiektów wielorodzinnych, jak i terenów o charakterze komercyjnym (magazynów, zakładów produkcyjnych, biurowców itp.). Często nazywane płotami lub siatkami ogrodzeniowymi, doskonale sprawdzają się w roli odgradzającej oraz zabezpieczającej dany teren.

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór paneli ogrodowych pochodzących prosto od sprawdzonych producentów. Dysponujemy szerokim wachlarzem ogrodzeń ocynkowanych oraz płotów malowanych. W obu wersjach dostępnych w dwóch najpopularniejszych rozmiarach, czyli 4 oraz 5 mm.

Panele ocynkowane są doskonałym sposobem na tanie, szybkie i trwałe ogrodzenie. Panele malowane (dostępne w kolorach: grafit, zielony, brązowy, czarny), oferują z kolei jeszcze wyższy poziom estetyki, z którą z powodzeniem dopasujesz co charaktery całego otoczenia.

Zalety stosowania paneli ogrodzeniowych

Solidna konstrukcja tego typu płotów powoduje, że zapewniają one odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa. Materiał, z jakiego są wykonane, jest stosunkowo lekki, co z kolei znacznie ułatwia składowanie oraz transport paneli ogrodzeniowych. Kolejnym ważnym czynnikiem jest także ich elastyczność. Panele ogrodzeniowe występują bowiem pod wieloma wymiarami (zarówno grubości samej siatki, jak i rozmiaru całego ogrodzenia). Ich szerokość oraz wysokość można z powodzeniem dopasować do konkretnej działki lub terenu inwestycyjnego.

Mówiąc o zaletach, nie sposób pominąć tak ważnej kwestii, jak cena paneli ogrodzeniowych. W porównaniu do innych, alternatywnych sposobów odgradzania przestrzeni, to właśnie koszty płotów ogrodowych można zaliczyć do tych najbardziej atrakcyjnych. Najtańsze opcje zaczynają się bowiem już od kilkudziesięciu złotych za sztukę (pojedynczy panel). Najdroższe to natomiast wydatek przekraczający niewiele ponad 100 złotych.

Montaż ogrodzenia panelowego krok po kroku

Za sprawą powyższych cech, sama instalacja tego typu rozwiązań również zalicza się do wyjątkowo prostych i intuicyjnych. Aby je zamontować wystarczy jedynie wkopać słupki ogrodzeniowe, dołączyć do nich obejmy, a następnie do takiego zestawu dokręcić zakupione panele. Oczywiście, przed przystąpieniem do tych czynności trzeba również zadbać o odpowiednie przygotowanie terenu. W tym dokonanie pomiarów, wykopanie dołków, utwardzenie terenu itp.

Skorzystaj z pomocy w doborze odpowiednich produktów i finalizacji Twojego zamówienia. Przejdź do zakładki kontakt i zasięgnij porady od naszych ekspertów. To prostsze niż myślisz!

 

Marketstal.pl sp z o.o. Reviews with ekomi-pl.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium